Joriy yilning 14-mart kuni “Mirzo Ulug‘bek vorislari” koʻrik tanlovi Sirdaryo viloyatining Sayxunobod tumanidagi hokimlik binosida boʻlib oʻtdi. Bunda “Elektr ta’minoti va qayta tiklanuvchan energiya manbalari” kafedrasining EcoEnergy jamoasi aʼzosi Shukurullayev Toshpoʻlat muvaffaqiyatli ishtirok etdi va yuqori natija koʻrsatib tuman gʻolibligini qoʻlga kiritdi. Viloyat bosqichiga yoʻllanmani oldi.
15.03.2023
"Xalqlar do'stligi" san'at saroyida imkoniyati cheklangan talaba yoshlar uchun "Qalb kòzida olam munavvar" deb nomlagan konsert dasturi bo'lib o'tdi.
04.11.2022
AJOYIB BAHORIY KUNDA "TIQXMMI" MILLIY TADQIQOT UNIVERSITETIDA SUMALAK SAYLI BO'LIB O'TDI.
31.03.2023
31.03.203 yil sanasida "TIQXMMI"Milliy tadqiqit Universitetda tantana bo'lib o'tmoqda.
Республикамизда 2023 йил 30-апрль куни “Ўзбекистон Республикаси Конституцисида” ги Ўзбекистон Республикаси Конституцисиявий қонуни лойиҳаси бўйича референдум ўтказиш муносабати билан “Энергетика”факультетида тарғибот тадбирлар давом этмоқда
08.04.2023
Xabaringiz bor Respublika bo'ylab "Mirzo Ulug'bek" vorislari tanlovi bo'lib o'tmoqda. Bu tanlovning tuman bosqichida g'olib bo'lib, viloyat bosqichid qatnashish imkonini qo'lga kiritgan ENERGETIKAning yoshlari haqida yozmoqdamiz.