Kafedra xodimlari

Gaziyeva Rano Teshabayevna

kafedrasi mudiri, t.f.n, professor

Теl.:  +99871-237-19-98

Email:  r.gazieva@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Kalandarov Palvan Iskandarovich

Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqaruv kafedrasi, t.f.n, professori

Теl.:  +99871-237-19-98

Email: p.kalandarov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Ismatullayev Xudjat Nigmatovich

Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqaruv kafedrasi t.f.n dotsenti

Теl.:  +99871-237-19-98

Email: x.ismatullaev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Rahmonov Sherkul Rahmonovich

Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqaruv kafedrasi t.f.n dotsenti

Теl.:  +99871-237-19-98

Email: sh.rahmonov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 



Usmanov Aziz Magdaliyevich

Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqaruv kafedrasi t.f.n dotsenti

Теl.:  +99871-237-19-98

Email: a.usmanov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Ubaydullayev Shaxnoza Rahimdjanovna

t.f.n dotsent

Теl.:  +99871-237-00-00

Email: sh.ubaydullayeva@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Bozorov Elmurod Ostanovich

Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqaruv kafedrasi katta oʻqituvchisi

Теl.:  +99871-237-19-98

Email: e.bozorov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Abdullayeva Dilbaroy Amanbayevna

Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqaruv kafedra assistenti

Теl.:  +99871-237-19-98

Email: d.abdullaeva@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Azizova  Nigora  Shavkatovna

Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqaruv kafedra assistenti

Теl.:  +99871-237-19-98

Email: n.azizova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Yadgarova Dilnoza Baxtiyarovna

Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqaruv kafedra assistenti  

Теl.:  +99871-237-19-98

Email: d.yadgarova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Nigmatov Azizjon Maxkamovich

Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqaruv kafedra assistenti

Теl.:  +99871-237-19-98

Email: a.nigmatov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Abdugʻaniyev Aziz Abduvoxid oʻgʻli

Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqaruv kafedra assistenti

Теl.:  +99871-237-19-98

Email: a.abduganiev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


 Oxunboboyeva Charos zuxriddin qizi

Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqaruv kafedra assistenti

Теl.:  +99871-237-19-98

Email: ch.ohunboboeva@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Ozodov E’zozbek Oybek o‘g’li

Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqaruv kafedra assistenti

Теl.:  +99871-237-19-98

Email: e.ozodov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz